לאחרונה שירותי בר אקטיבי כפי שמציעים בהיוליאן מק הפכו למונח חם בענף האירועים, וכל אחד רוצה בר שכזה באירוע שלו. אז מה זה בדיוק בר אקטיבי ולמה גם אתם רוצים כזה באירוע הבא שלכם? בואו לקרוא. 

 

אז מה זה אומר – בר אקטיבי?

שירותי בר לאירועים כוללים עמדת בר עם משקאות אלכוהול שונים, בה עומד צוות ברמנים המשרת את קהל האורחים שמגיע אליו. זאת בעוד שבר אקטיבי לאירועים הינו בר פעיל שמגיש משקאות אלכוהול, עם שירות מקצועי המכוון להרמת המורל של האורחים ושם דגש על רחבת הריקודים. בבר עובד צוות מיומן שאם המוזמנים לא מגיעים אליו, הוא לא עומד ומחכה אלא דואג לגשת אליהם ולהציע משקאות ומוצרי אלכוהול שונים, כדוגמת שוטים של וודקה או טקילה וקרחוני אלכוהול. כמו כן, בר אקטיבי תורם לשיפור מצב הרוח על ידי חלוקת אבזרים שונים ברחבה כמו פריטים זוהרים וכדומה.

 

הדרישות מבר אקטיבי

בעת הזמנת שירותי בר אקטיבי מחברתנו אתם יכולים להיות בטוחים שתזכו בשירות הטוב ביותר ושכל דרישותיכם יתמלאו. דרישות אלו כוללות בין היתר:

  • בר מאושר – כמו בכל תחום ובייחוד בתחום המגיש משקאות אלכוהול, יש חשיבות רבה לעבוד עם גורם כמונו הנושא בכל האישורים והביטוחים הנדרשים בחוק.
  • אלכוהול משובח- כשזה מגיע לעיצוב האווירה ומצב הרוח באירוע, לא כדאי להתפשר על טיב האלכוהול. בכדי למלא דרישה זו אנו מקפידים לעבוד עם ספקים מקצועיים מוכרים, שמספקים לנו רק אלכוהול מקורי. חשוב לדעת כי למשקאות אלכוהוליים מזויפים באיכות ירודה יכולות להיות השלכות לא נעימות בדמות כאבי בטן, הקאות ועוד. לכן בכל הקשור לאלכוהול אל תתפשרו על איכותו ואל תתפתו למקורות המציעים משקאות במחיר יותר מידי זול, המעיד ככל הנראה על היותו מזויף ובאיכות ירודה.
  • ניסיון בתחום- ניסיון כפי שיש לנו בתחום הבר האקטיבי מאפשר להעניק לכם שירות מקצועי על כל היבטיו, החל מבחירה נכונה, מספקת ויעילה של משקאות, תכנון נכון של בר בהתאם לגודל אירוע, מיקומו ואופיו, וכן יכולת לנהל את הבר באירוע באופן יעיל, מאורגן ומסודר. חשוב להבין כי שירות של בר אקטיבי ממקור חובבני ולא מנוסה עלול להסתכם בשירות ירוד ואורחים לא מרוצים ולא שמחים. 
  • התאמה אישית- הידע והניסיון שלנו בתחום מאפשר לספק לכל אירוע שירות מתאים, שעונה במדויק לרצונות וצרכים מבוקשים עבור כל קונספט וקנה מידה, בין אם מדובר בבר אקטיבי לאירועים קטנים או גדולים, פרטיים או עסקיים. 

 

לשירותי בר אקטיבי 

להזמנת שירותי בר אקטיבי, קבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם היוליאן מק בטלפון 050-4655554.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

להזמנת ארועים צור קשר כאן ונשוב אליך בהקדם

סגירת תפריט
דילוג לתוכן