אנחנו ב'יוליאן מק' מפעילים את הבר הנייד שלנו כבר שנים רבות בהפקות ענק ואירועים שונים בהצלחה ובמקצועיות רבה.; זה כמה שנים שאנחנו מפעילים באופן בלעדי את מערך הברים בפסטיבלי רמות מנשה  , הפעלנו את הברים ביום הסטודנט בירושלים ואירועים שונים בקמפוסים ברחבי הארץ , בנוסף, אנחנו עובדים לאורך כל השנה באירועים פרטיים כמו גם חתונות וחגיגות מרגשות אחרות.. הצוות המנוסה שלנו ויכולות הניהול המוכחות יאפשרו שיתוף פעולה יעיל להצלחת האירוע הבא שלך- בכל מקום.

יש לציין כי אנו עובדים אך ורק עם הספקים המורשים של אלכוהול בארץ ומקפידים על טיבו ומקוריותו של כל משקה. יש בידינו את כל הביטוחים והאישורים הנדרשים למכירת אלכוהול ומוצריו ולהפעלת בר נייד בשטח.

מלבד האלכוהול האיכותי והצוות המדהים, על הבר שלנו יחכו לכם מלא פינוקים נוספים- גומי, קוקטיילים, שייקים , זוהרים לרחבה ועוד אלמנטים שירימו את המצב רוח.

אנו מציעים שירות ברמה מהגבוהה בארץ, מחירי אלכוהול אטרקטיביים, מפרט שתייה איכותי וברים מוצבים בזמנים, בסדר ותחזוקה שוטפת והכי חשוב עם אווירה מיוחדת ותמיד בחיוך.

 

בר אלכוהול לחתונה

אין ספק שחתונה הינה מהחשובים והמרכזיים באירועים. אכן, דגש רב בהפקת החתונה מושם על יצירת אווירה מתאימה, שמחה ומשוחררת. אחד הגורמים העיקריים האחראים על אווירת האירוע הינו בר האלכוהול. עם היוליאן מק תזכו בשירותי בר לחתונה מקצועיים ומותאמים באופן מלא למאפייני האירוע, גודלו, מיקומו והקונספט שלו.

 

שירותי בר בחתונה

שירותי בר אלכוהול בחתונה כפי שאנו מציעים יתנו מענה שלם לכל צורכי שתיית המשקאות החריפים באירוע. טרם האירוע נציג בפניכם תפריט משקאות עשיר ואיכותי המבוסס רק על משקאות מקוריים, ממנו תבחרו במתאימים לכם, בין אם מדובר בוודקה, טקילה, וויסקי, קוקטיילים, אפרטיפים, שוטים, בירות, יין, שיקיים, משקאות אנרגיה ועוד. הבר עצמו יתפקד לכל אורך האירוע כבר רגיל או כבר אקטיבי לבחירתכם.

 

בר רגיל או אקטיבי?

עם חברתנו תוכלו לבחור בין שירותי בר אלכוהול רגיל או בר אקטיבי לחתונה. בברים אלו יוגשו משקאות אלכוהול למוזמני האירוע, כאשר בבר אקטיבי צוות הבר לא רק יחכה לאורחים אלא ייגש אליהם לרחבת הריקודים ולשולחנות וכך ימנע עומס ותורים ליד הבר. הבחירה בבר אקטיבי מתאימה לאירועים גדולים ולאירועים שרוב המוזמנים בהם צעירים ואשר אווירה תוססת ועליזה תתאים להם. מנגד, אם אתם מתכננים חתונה סולידית, קטנה ורגועה, המבוססת על קהל מוזמנים יותר מבוגר, בר רגיל יכול בהחלט לספק את צרכי האורחים.

 

פרמטרים נוספים בבחירת בר אלכוהול

מלבד בחירה בין בר רגיל לבר אקטיבי בחתונה ישנם עוד שיקולים שיש לקחת בחשבון בעת תכנון בר לחתונה:

  • מחירים- יש לבחון מהי מסגרת התקציב הרצויה עבור בר באירוע, שתגדיר את סוג וכמות המשקאות שהוא יכיל. יש לציין כי עמנו תזכו במחירים אטרקטיביים ביותר עבור בר המשקאות וכך תוכלו להגדיל את מגוון וסוגי המשקאות הנבחרים עבורו.

  • מספר ברמנים- בדרך כלל מומלץ להזמין עבור כל שבעים איש ברמן אחד.

  • בחירת משקאות- אנו מספקים כל סוג מבוקש של אלכוהול ממנו תוכלו להזמין משקאות מתאימים לחתונה שלכם. סוג המשקאות באירוע ייקבע בהתאם למועד האירוע ואופי המוזמנים. כך למשל, בקיץ עולה הביקוש למשקאות קרים וקלים כמו בירות ואילו בחורף הביקוש עולה למשקאות מחממים כמו וויסקי.

  • מיקום הבר- בדרך כלל מומלץ למקם את הבר בקרבת רחבת הריקודים ובכך לאפשר  גישה מהירה ופשוטה בדרך לאושר.

 

לבר אלכוהול בחתונה

להזמנת בר אלכוהול בחתונה, לעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם היוליאן מק בטלפון 050-4655554.

 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן