עומדים בפני אירוע חשוב בצפון ומבקשים להרים את האווירה עם בר אקטיבי? מחפשים אחר המלצה לבר אקטיבי בצפון? כדאי שתכירו את היוליאן מק המפעילים בצפון כבר שנים רבות בר אקטיבי לכל סוג של אירוע, בכל קנה מידה ובכל קונספט. לרשותכם בר משקאות איכותי, שירות מקצועי עם חיוך וגם מחירים משתלמים במיוחד.

 

למה צריך בכלל בר אקטיבי?

אז אתם מתכננים אירוע בצפון וחשוב לכם ליצור בו אווירה קלילה ומשוחררת עם רחבת ריקודים תוססת ושמחה. מצוין! כדאי לכם לצרף לאירוע בר אקטיבי כמו של היוליאן מק, כי בר שכזה עם אלכוהול משובח וצוות איכותי ופעיל יבטיח שהמשקאות יזרמו ויספקו מענה מושלם לכל אורח. כמו כן, הזמנת בר אקטיבי מגורם מקצועי ואחראי תסיר מכתפיכם את ההתעסקות בנושא ותבטיח שבכל הקשור לשתייה האורחים יזכו לשירות מצוין.

 

בר אקטיבי עם מביני עניין

בחירה בהיוליאן מק עבור בר אקטיבי בצפון תעניק לכם ספק בעל ניסיון עשיר בתחום. בעלי החברה מפעילים כבר שנים רבות בר נייד באירועים בכל קנה מידה, לרבות אירועים המוניים. כך למשל, יש להם בלעדיות על הפעלת הברים בפסטיבל יערות מנשה, וכמו כן הם מפעילים בר נייד באירועי קמפוסים ובמגוון אירועים פרטיים ועסקיים לרבות חתונות, בר מצווה, השקות וכדומה.

 

רק הטוב ביותר 

ההצלחה של היוליאן מק נשענת על גישה מקצועית עם גישות ניהול אחראיות, צוות מנוסה, יעיל, נעים ומסביר פנים וכמובן גם סחורה איכותית. בהיוליאן עובדים רק עם ספקי אלכוהול מורשים מהם מוזמן מפרט מגוון של אלכוהול איכותי ומקורי. בנוסף בחברה עובדים עם כל האישורים והביטוחים הנדרשים לשם הפעלת בר אקטיבי בשטח, ולשם מכירות מוצרי אלכוהול שונים. הבר עצמו מנוהל עם גישה מקצועית שמבטיחה הצבת ברים במועדים מבוקשים ושמירה לאורך כל האירוע על סדר וניקיון. מעבר לכך בבר מציעים עוד שפע של פינוקים עם מבחר עשיר של שיקיים, קוקטיילים, אבזרים זוהרים לרחבה ועוד הרבה פריטים נוספים שיתרמו להעלאת המורל ברחבת הריקודים.

 

לשירותי בר אקטיבי בצפון

להזמנת שירותי בר אקטיבי בצפון, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם היוליאן מק בטלפון 050-4655554.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

להזמנת ארועים צור קשר כאן ונשוב אליך בהקדם

סגירת תפריט
דילוג לתוכן