ביוליאן מק מציעים שירותי בר אלכוהול לאירועים פרטיים ועסקיים. מדובר בשירותי בר לאירועים שמוצעים כבר רגיל או אקטיבי, המסופקים לאירועים בכל קנה מידה, עם כל אופי וקונספט, וברמה גבוהה ביותר של שירות ומשקאות. 

 

בר למגוון סוגי אירועים

הניסיון הרב שלנו בתחום מאפשר לספק שירותי בר מקצועיים מותאמים לכל אירוע, בכל סוג וקנה מידה. בין היתר שירותי הבר שלנו מתאימים לאירועים הבאים:

  • חתונות- אם אתם רוצים שהחתונה שלכם תצליח, בר אלכוהול הינו פריט חובה בין אם מדובר בחתונה המונית או אינטימית, חתונת יום או ערב, קיץ או חורף, בחוץ או באולם. אנו נדאג לתכנן בר מותאם בדיוק לרצונות ולצרכים שלכם, כולל אלמנטים נוספים שתורמים למצב הרוח כמו פריטים זוהרים לרחבת הריקודים.
  • בר מצווה- למרות שבר מצווה הינה חגיגה לילדים עדיין יגיעו לאירוע לא מעט חברים ובני משפחה מבוגרים שייהנו משירותי בר אלכוהול. בנוסף נוכל לדאוג גם למשקאות ושיקיים לא אלכוהוליים לילדים.
  • בריתות- בכדי לנתב את ההתרגשות הרבה בגין הולדתו של בן משפחה נוסף, בר אלכוהול סולידי ואיכותי בהחלט יכול לתרום להתרוממות רוח.
  • חינה- חגיגת חינה הינה אירוע צבעוני, שמח ותוסס שבר אלכוהול רגיל או אקטיבי בהחלט יתרום לשחרור האווירה בו.
  • מסיבות- בר אלכוהול הינו פריט בסיסי לכל מסיבת ריקודים מוצלחת, משוחררת וחסרת עכבות, בין אם מדובר במסיבת יום הולדת, מסיבת רווקים, מסיבת פורים, מסיבה לעובדי חברה וכו'. אנו נדאג להתאים את הבר לכל אופי וקונספט מבוקש של מסיבה.
  • אירועים עסקיים- גם באירועים עסקיים רבים כמו השקות, אירועי חברה, ימי כיף וגיבוש, עולה הצורך בבר אלכוהול. לכל אירוע עסקי נדאג לספק בר מתאים ולתפעל אותו באופן שוטף ללא טרחה מצד מארגני האירוע.
  • אירועים בשטח- יש לנו את הציוד הנדרש להצבת בר אלכוהול בחוץ בכל תנאי שטח בין אם בשדה, יער, חניון, מדשאות, חוף ים, בריכה ועוד.
  • אירועים המוניים- יש לנו את הניסיון והאמצעים לניהול ברים באירועים המוניים כדוגמת פסטיבלים והופעות. באירועים אלו נציב מספר עמדות בר שינוהלו ביעילות תוך הקפדה על מכירת אלכוהול למבוגרים בלבד.

 

לבר אלכוהול באירועים

להזמנת בר אלכוהול באירועים, קבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם היוליאן מק בטלפון 050-4655554.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

להזמנת ארועים צור קשר כאן ונשוב אליך בהקדם

סגירת תפריט
דילוג לתוכן