כבר מזמן הבנתם את הפוטנציאל באירוע חברה, זו הזדמנות ליהנות , ליצור ולפתח את הקשרים בתוך החברה ולחזק את תחושת השייכות והמחויבות למקום. בתור בעל עסק או מנהל זו הזדמנות מצויינת גם להעביר מסרים, להגביר מוטיבציה ותחושת מסוגלות- ומי כמוכם יודע שכשהעובד מרוצה התפוקה עולה.

מניסיוננו, באירועים כאלו המסר העיקרי הוא שהעובדים הם הנכס המשמעותי ביותר שלכם- וככאלה הם צריכים להרגיש שהשקעתם בהם.

האירועים המפנקים שלנו מנוהלים עלידי צוות מנוסה, והופכים אירוע לחוויה, וחוויה משותפת הופכת להיות חלק מחיי החברה בעסק.  

ביוליאן מק תוכלו להפוך את האירוע לחווויה בזכות המקום המושקע שעיצובו הביא בחשבון צרכים רבים- במקום מרפסת ורחבת דק חיצונית עם בר תחת כיפת השמיים, כמו גם בר פנימי המציע מגוון אלכוהול איכותי ובירה קרה מהחבית, מכונת קפה מקצועית וצוות ברמנים מנוסה. התפריט בבנייה אישית משדרג כל אירוע והמטבח של היוליאן מק עשיר, איכותי ולדעת כל -טעים !

אירוע חברה יכול להיות;  פעילויות ערב, מסיבות חברה, ארוחה למשפחות, אפילו רק פגישה מחוץ למשרד. המקום מודלארי וניתן להתאימו לאווירה אינטימית, או לכמות גדולה של אנשים, לעצב אותו לפי דרישותיכם ובכל דרך שתעלה על רוחכם.

אנחנו מודעים לכך שלחברות שונות יש צרכים שונים, ולכן אתם מוזמנים לפנות בכל בקשה ואנו נעשה הכל כדי להתאים את האירוע לצורך המדויק שלכם. גם אם חשבתם על אומן, או סדנא או דרך ייחודית ומושקעת  לפנק את העובדים- ביוליאן מק יש  את כל האמצעים הדרושים לעשות את זה ואנו ערוכים לספק ציוד הגברה מקצועי , תאורה מרשימה, מסך ומקרן שיאפשרו נשיאת דברים ובמה. ניסיון ארוך השנים  שאנחנו מציגים עם חברות גדולות כקטנות מוכיח איכות ללא פשרות ועם קבלות.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן